Všechny Články

Přírodovědný klub z Mníšku pod Brdy

Akce na Skalce 24.6.

Jako minulý rok i letos uspořádáme akci pro veřejnost na Skalce. Původně se měla konat 3.6., ale nakonec jsme se ji rozhodli odložit až na 24.6.

Podrobnosti včas zašleme.

Cesta za pokladem 20.5.

V sobotu 20.5. nás čeká slibovaná jednodenní akce.

Vyrazíme od klubovny a budeme následovat indicie, které nás dovedou k pokladu. Cestou nás čeká série úkolů, které musí každý splnit. V cíli si také zahrajeme spoustu her a čeká nás posezení u společného ohně.

Informace ke Zlatému Listu

Z důvodu špatné účasti na kategorii mladších se účastníme jen kategorie starších (tedy jen v neděli), ostatní detaily zůstávají stejné.

Pozorování čejek v Jaroměři

Podařilo se nám sehnat levnější ubytování, proto měníme následující: S sebou také spacák a karimatku. Cena 1500 – těm kteří zaplatili původní částku budou peníze vráceny do týdne po akci.

Výlet do Brd 22.4.

V sobotu 22.4. uspořádáme výlet do Brd. Půjdeme navštívit dopadovou plochu Tok nedaleko Příbrami. Jedná se o zajímavou lokalitu, kterou za minulého režimu využívala na různá cvičení. Díky tomu je tam jedinečná příroda. Spousta z nás ji také může znát z filmu Obecná škola.

Informace k Velikonoční akci

Zasíláme podrobné informace k Velikonoční akci. V případě zájmu nám prosíme napište email.

Výlet do hydrometeorologické stanice 25.3.

Omlouváme se za chybu, výlet je samozřejmě v sobotu 25.3. 😀

Předběžný plán

Zasíláme předběžný plán pro toto pololetí. Více viz článek.

Výlet na Medník 11.3.

Viz článek

Tento pátek se nekoná schůzka

Ahoj všichni, v Mníšku jsou jarní prázdniny, a tak se tento pátek (17.2.) nekoná schůzka. Těšíme se po prázdninách, Tým Čejky